Zaproś film na lekcję, czyli edukacja filmowa z Wędrującym Ale Kino!

Zapraszamy na webinar 20 października o godzinie 16:30!

Edukacja z filmem nie kończy się na seansie. Świadomy i pogłębiony odbiór audiowizualnego dzieła wymaga przepracowania przeżytych podczas seansu intensywnych emocji. Jak przeprowadzić zajęcia, które to umożliwią? Jak w pełni wykorzystać dydaktyczny potencjał filmu? Jakie działania zaplanować, aby filmowe przesłanie na dłużej zostało z uczniami?

Na webinarze omówimy sprawdzone metody pracy z filmem i podzielimy się inspiracjami płynącymi z repertuaru Wędrującego Ale Kino!

Spotkanie poprowadzi: Agnieszka Powierska – edukatorka filmowa, wykładowczyni akademicka, doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o sztuce. Członkini Zespołu Edukacji sieci kin Multikino i Cinema3D. Zawodowo związana z firmą Ferment Kolektiv i Państwową Uczelnią Zawodową we Włocławku. Doświadczenie edukacyjne zdobywała, współpracując m.in. z Muzeum Narodowym w Poznaniu, portalem Film w Szkole, Wędrującymi Filmoznawcami Filmoteki Szkolnej – jako współautorka projektów edukacyjnych, w tym filmów, e-booków, warsztatów, scenariuszy lekcji.

 

By stać się jego uczestnikiem, wystarczy wysłać maila o treści: ZGŁASZAM UDZIAŁ. 

Na adres: wedrujace@alekino.com 

Do 19 października!

 

30 minut przed webinarem otrzymają Państwo mail z linkiem do spotkania.

 

Do zobaczenia!